HV20220FG-G-M931
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
HV20220FG-G-M931
JLCPCB Part #
C631617
Package
LQFP-48(7x7)
Description
0℃~+70℃ 22Ω 38pF 4.5V~13.2V 50MHz 5us 5us 8 LQFP-48(7x7) Analog Switches, Multiplexers ROHS