DSC1001CE1-033.8688T
MFR.Part #
DSC1001CE1-033.8688T
JLCPCB Part #
C1988190
Package
CDFN3225-4
Description
-20℃~+70℃ 1.8V~3.3V 33.8688MHz 7.2mA CMOS SMD-4P Crystal Oscillators ROHS