ATXMEGA32E5-M4U
MFR.Part #
ATXMEGA32E5-M4U
JLCPCB Part #
C219061
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 1KB 26 32KB 32MHz 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH QFN-32-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS