ATXMEGA32D3-AU
MFR.Part #
ATXMEGA32D3-AU
JLCPCB Part #
C1340553
Package
TQFP-64(14x14)
Description
1.6V~3.6V 12bit 32KB 32MHz 50 AVR TQFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS