ATXMEGA32D3-ANR
MFR.Part #
ATXMEGA32D3-ANR
JLCPCB Part #
C2055215
Package
TQFP-64(14x14)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 12bit 1KB 32KB 32MHz 4KB 50 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS