ATXMEGA32A4U-AN
MFR.Part #
ATXMEGA32A4U-AN
JLCPCB Part #
C618971
Package
TQFP-44(10x10)
Description
0℃~+105℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS