ATTINY25V-10SSNR
MFR.Part #
ATTINY25V-10SSNR
JLCPCB Part #
C616052
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+105℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 128Byte 128Byte 2KB 6 8 Bit AVR Built-in FLASH SOIC-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS