ATTINY25V-10SSHR
MFR.Part #
ATTINY25V-10SSHR
JLCPCB Part #
C616051
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 128Byte 128Byte 2KB 6 8 Bit AVR Built-in FLASH SOIC-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS