ATTINY25V-10SNR
MFR.Part #
ATTINY25V-10SNR
JLCPCB Part #
C2054312
Package
SOIC-8-208mil
Description
1.8V~5.5V 10MHz 10bit 128Byte 2KB 6 AVR FLASH SOIC-8-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS