ATTINY13V-10SSU
MFR.Part #
ATTINY13V-10SSU
JLCPCB Part #
C1340849
Package
SOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 1KB 6 64Byte 64Byte 8 Bit AVR Built-in FLASH SOP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS