ATMEGA644P-20MQ
MFR.Part #
ATMEGA644P-20MQ
JLCPCB Part #
C1340350
Package
VQFN-44(7x7)
Description
10bit 2.7V~5.5V 20MHz 32 64KB AVR VQFN-44(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS