ATMEGA3250P-20AU
MFR.Part #
ATMEGA3250P-20AU
JLCPCB Part #
C219848
Package
TQFP-100(14x14)
Description
10bit 1KB 2.7V~5.5V 20MHz 32KB 69 AVR FLASH TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS