AT90PWM3B-16MUR
MFR.Part #
AT90PWM3B-16MUR
JLCPCB Part #
C2055024
Package
QFN-32-EP(7x7)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 10bit 16MHz 2.7V~5.5V 27 512Byte 512Byte 8 Bit 8KB AVR Built-in FLASH QFN-32-EP(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS