AT90CAN128-16MU
MFR.Part #
AT90CAN128-16MU
JLCPCB Part #
C1337484
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16MHz 2.7V~5.5V 4KB 4KB 53 8 Bit AVR Built-in FLASH QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS