APT60S20B2CTG
MFR.Part #
APT60S20B2CTG
JLCPCB Part #
C3759292
Package
TO-247-3
Description
1 Pair Common Cathode 1mA@200V 200V 75A 900mV@60A TO-247-3 Schottky Diodes ROHS