APT6013JFLL
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT6013JFLL
JLCPCB Part #
C3288576
Package
SOT-227B-4
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 19A 335W 36pF 370mΩ@10V 5.63nF 5V 600V 90nC@10V N-Channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS