APT5010JVR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT5010JVR
JLCPCB Part #
C3278298
Package
SOT-227B-4
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 103A 2.645nF 24.6nF 330pF 36mΩ 500V 5V 620nC@10V 960W N-Channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS