APT30M70BVFRG
MFR.Part #
APT30M70BVFRG
JLCPCB Part #
C7457651
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 225nC@10V 300V 370W 48A 4V 5.87nF 70mΩ@10V TO-247 MOSFETs ROHS