APT100S20LCTG
MFR.Part #
APT100S20LCTG
JLCPCB Part #
C7450766
Package
TO-264
Description
1 Pair Common Cathode 120A 200V 2mA@200V 950mV@100A TO-264 Schottky Diodes ROHS