APT10045B2FLLG
MFR.Part #
APT10045B2FLLG
JLCPCB Part #
C3281088
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6Ω@10V 1kV 266W 55nC@10V 5V 8A N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS