5KP90CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP90CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448126
Description
100V 160V 2uA 31.3A 5kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS