5KP8.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP8.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448182
Description
-55℃~+175℃ 15.9V 314A 50uA 5kW 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS