5KP75CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP75CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448292
Description
-55℃~+175℃ 121V 2uA 41.3A 5kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS