5KP64CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP64CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448285
Description
-55℃~+175℃ 103V 2uA 48.5A 5kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS