5KP200AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP200AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3708439
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15.5A 200V 222V 2uA 329V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS