5KP150AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP150AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3712375
Package
P600
Description
150V 167V 21A 243V 5kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS