30KPA84AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA84AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449337
Description
-55℃~+175℃ 139.2V 217.7A 2uA 30kW 84V 93.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS