30KPA39E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA39E3/TR13
JLCPCB Part #
C3700497
Description
-55℃~+175℃ 30kW 39V 41.09V 450.9A 67.2V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS