30KPA28E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA28E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449069
Description
28V 29.47V 30kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS