1N5945PE3/TR12
MFR.Part #
1N5945PE3/TR12
JLCPCB Part #
C17298790
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1.7kΩ 120Ω 1uA@51.2V 68V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS