1N5937APE3/TR12
MFR.Part #
1N5937APE3/TR12
JLCPCB Part #
C6074073
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@25.1V 33V 33Ω ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS