1N5935CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5935CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6395549
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@20.6V 23Ω 28V 700Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS