1N5934CP/TR8
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N5934CP/TR8
JLCPCB Part #
C7168428
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 19Ω 1uA@18.2V 24V 700Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes