1N5928PE3/TR8
MFR.Part #
1N5928PE3/TR8
JLCPCB Part #
C6657033
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 13V 1uA@9.9V 7Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS