1N5927BPE3/TR8
MFR.Part #
1N5927BPE3/TR8
JLCPCB Part #
C5877698
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 12V 1uA@9.1V 550Ω 6.5Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS