1N4743CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N4743CE3/TR13
JLCPCB Part #
C7167988
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 13V 1W 5uA@9.9V 700Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS