15KPA45E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA45E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448860
Description
-55℃~+175℃ 15kW 207.4A@10/1000us 2uA 45V 47.39V 72.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS