15KPA280CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA280CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449308
Description
-55℃~+175℃ 15kW 280V 294.84V 2uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS