15KPA26AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA26AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3710072
Description
-55℃~+175℃ 15kW 26V 29.04V 343.2A 44V 50uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS