15KPA170E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA170E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448941
Description
-55℃~+175℃ 15kW 170V 179.01V 272.7V 2uA 55.4A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS