15KPA130CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA130CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448900
Description
-55℃~+175℃ 130V 136.89V 15kW 208.3V 2uA 72.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS