MTQH404012S1R0MBTA
MFR.Part #
MTQH404012S1R0MBTA
JLCPCB Part #
C52128617
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1uH 20mΩ 6.2A 9A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS