MTQH201210S100MBT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MTQH201210S100MBT
JLCPCB Part #
C17701180
Package
0805
Description
1.2A 10uH 1A 600mΩ Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS