RN73G1JTD4002F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73G1JTD4002F
JLCPCB Part #
C7348351
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 40kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount