RN73F1JTD2371B
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73F1JTD2371B
JLCPCB Part #
C7057581
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount