MVS4032P561K
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MVS4032P561K
JLCPCB Part #
C6237990
Package
SMD
Description
1.2kA 33J 350V 450V 560V 80pF@1kHz SMD Varistors