MVS3225P270K
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MVS3225P270K
JLCPCB Part #
C6237986
Package
SMD
Description
1.2nF@1kHz 150A 17V 22V 27V 900mJ SMD Varistors