MPTR90V030
MFR.Part #
MPTR90V030
JLCPCB Part #
C3761800
Description
-40℃~+85℃ 2.1Ω 300mA 3s 40A 490mW 600mA 880mΩ 90V 插件 Resettable Fuses ROHS