MPTR60V160
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR60V160
JLCPCB Part #
C3760537
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 1.9W 11.4s 16.3mm 220mΩ 3.2A 40A 60V 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS