MPTR60V025
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR60V025
JLCPCB Part #
C3762057
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.25Ω 2.5s 250mA 3Ω 40A 450mW 500mA 60V 7.4mm 插件 Resettable Fuses ROHS